Velibaba Mahallesi Kebap Pide Lahmacun Salonu - Velibaba Kebap

VELİBABA KEBAP; 2007 yılından bu yana İkinci şubesi ile Yakacıkta olup, Velibaba Mahallesi bölgesinde hızlı kebap, pide lahmacun paket servisi hizmeti vermektedir. Kebap çeşitlerinin yanı sıra menüsünde yer alan farklı lezzetlerle geleneksel ve modern yemek kültürünü buluşturan velibaba kebap, klasik kebap çeşitlerinin en iyi malzemelerle yapılmış en lezzetli hallerinin yanında kebap keyfini artıracak özgün meze ve salata çeşitlerini de müşterilerine sunuyor.

Velibaba Mahallesi Kebap Pide Lahmacun Salonu!

Tercihini hafif seçeneklerden yana kullanmak isteyen ziyaretçileri için velibaba kebap, salata ve hafif ara sıcaklarla lezzet alternatiflerini çeşitlendiriyor. Tüm bu lezzetler ve özel hizmet anlayışı ile velibaba kebap, bu özel lezzetlerinin tadına varan müdavimlerinin günün her saatinde uğrak mekânı haline gelmiştir.

2007 yılında sektöre adım atarken hedef çıtamızı yüksek tutarak lezzet, sunum ve servis kalitesi adına yeni bir tarz oluşturma çabası içinde olduk. Dışarıda yemek yemeyi seven damak tadına düşkün büyük bir kitle için herşey özel olmalıydı.Müşterimizi en mükemmel şekilde ağırlamak amacıyla, işimize olan sevgimizi özveri ve emek katarak sevilen bir mekan olma yolunda ilerledik.Bundan sonraki dönemde de kendimizle yarışarak, sizler için özel bir adres olmanın sorumluluğu içinde olacağız.

Velibaba Mahallesi Kebap Velibaba Mahallesi Mahallesinde Kebapçı Velibaba Mahallesi pide salonu Velibaba Mahallesi de yakın lokanta Velibaba Mahallesinde Lahmacun Sparişi Velibaba Mahallesi da lokanta Velibaba Mahallesi kebap Velibaba Mahallesi de lokanta firması Velibaba Mahallesi de yemek sparişi Velibaba Mahallesi de lahmacuncu Velibaba Mahallesi toplu yemek yapan firma

VELİBABA KEBAP

Her Kebapçı'nın özgün lezzeti vardır Klasik kebap çeşitlerinin en iyi malzemelerle yapılmış
En lezzetli özgün velibaba kebabı'nı denemeyi unutmayınız.!


Şimdi Arayın

Tel: (0216) 671 15 16

Yakacık - KARTAL - İSTANBUL

Yakacık Yeni Mah. Samandıra Cad.No:46 Kartal - İSTANBUL (Selma Akay İ.O Karşısı)