VELİBABA KEBAP'dan TOPLU YEMEK SPARİŞİ VERİN AVANTAJLI ÇIKIN!

VELİBABA KEBAP olarak düğün, nişan, sünnet, mevlit ya da cenaze gibi tüm toplu yemek davetleriniz için aradığınız lezzetli ve profesyonel yardımı ayağınıza getiriyoruz. Helal kesim etlerden lezzetli, sağlıklı ve hesaplı menülerle hizmetinizdeyiz. İster düğün yemeği olsun isterseniz mevlit ya da derneğinizde üyelerinizle paylaşmak istediğiniz bir yemek organizasyonu olsun, her türlü toplu yemek davetlerinizde aradığınız hazır VELİBABA KEBAP hizmeti daha lezzetli ve güvenilir.

Her Türlü Özel Günlerinizde Profesyonel Ekiplerimizce Hazırlanan Hazır Pilav + Et Yemekleri Hizmeti ve Toplu Yemekler İçin Velibaba Yanınızda
Özel davetleriniz artık VELİBABA KEBAP güvencesi ve lezzetiyle daha da özel olacak. Düğün yemeği, sünnet, mevlit ya da cenaze yemeği hatta mezuniyet günü veya özel pilav, Et günleri için hesaplı, lezzetli ve sağlıklı menüler sunuyoruz. Hazır Pilav Servisimiz ısı kaybı yaşatmayan özel Thermobox ambalajlarda muhafaza edilir. Böylece düğün yemeği ya da diğer toplu yemek siparişlerini değerli müşterilerimizin adreslerine sıcacık ve taptaze olarak teslim ediliyoruz. Üstelik tam zamanında adresinizde oluyoruz, böylece vaktinizi davetlileriniz için harcayabiliyorsunuz.

Bizimle İletişim Kurabileceğiniz Hazır Pilav Hizmeti ve Bazı Toplu Yemek Davetleriniz

- MEVLÜT YEMEĞİ
- DÜĞÜN YEMEĞİ
- SÜNNET YEMEĞİ
- CENAZE YEMEĞİ
- PİLAV GÜNÜ,
- ÖZEL GÜNLER
- DAVETLER